FISKARS SEKATOR ŻYRAFA TELESKOPOWY 1023624 UPX86

419,00 

Opis

Teleskopowy sekator uniwersalny Żyrafa PowerGear™X UPX86

  • Do cięcia świeżych gałęzi o ø 32 mm
  • Regulowana długość trzonka od 2,4 do 4 meters – maksymalny zasięg do 6 m, licząc od podłogi
  • Regulowana głowica tnąca w zakresie 230°
  • Pomarańczowy wspornik ostrza dla lepszej widoczności wśród gałęzi
  • Wytrzymałe miękkie uchwyty i antypoślizgowa podstawa

Sekator żyrafa

Końcówka zimy to czas, kiedy warto dokonać przycięcia drzew i krzewów w naszych ogrodach i sadach. Zabieg ten wykonany w tym okresie ma na celu poprawę żywotności roślin, zwiększenie kwitnienia i owocowania oraz odświeżenie ich wyglądu. Do prześwietlenia drzew i krzewów powinniśmy przygotować się dużo wcześniej, a przede wszystkim wyposażyć się w odpowiedni sprzęt do przycinania – zwłaszcza sekator.

Jaki sekator wybrać?

Aby fachowo i dobrze przycinać drzewa i krzewy powinniśmy sięgnąć do fachowej literatury i poradników, gdyż każda grupa roślin wymaga innego sposobu cięcia. Podobnie w przypadku użycia odpowiednich narzędzi. W naszym sklepie Agrokosiarki dostępne są zarówno sekatory ręczne, elektryczne oraz spalinowe. Każdy ma swoje przeznaczenie i należy używać ich zgodnie z nim.

Sekator żyrafa (teleskopowy)

Sekatory do pielęgnacji krzewów i drzew dzielą się również pod względem wielkości i zasięgu. Można wyróżnić sekator krótki, sekator długi oraz sekator żyrafa, czyli inaczej teleskopowy. To nic innego, jak sekator na wysięgniku, którego ostrze zamieszczone jest na tyczce. Dzięki temu możesz bez problemu przyciąć wysokie drzewa, bez konieczności używania drabiny. Najważniejsze podczas kupna sekatora żyrafa, to  pewnością wygoda użytkowania. Sekator powinien dobrze układać się w dłoni i być dopasowany do indywidualnych wymagań. Rączka powinna być ergonomiczna i wykonana z antypoślizgowego materiału.

Profesjonalny sekator teleskopowy

Ważne jest, by kupować produkty sprawdzonych marek. Najlepiej zainwestować swoje pieniądze w narzędzia, które posłużą na wiele lat i doskonale spełnią swoje zadanie. W sklepie ogrodniczym online Agrokosiarki, stawiamy przede wszystkim na jakość. Dlatego sekatory żyrafa Fiskars zajmują specjalne miejsce w naszym asortymencie. Dzięki nim pielęgnacja ogrodu staje się przyjemna i prosta! Sekatory ogrodnicze z odpowiednim ostrzem można u nas nabyć w bardzo korzystnych cenach. A zakupy asortymenty ogrodniczego jeszcze nigdy nie były tak komfortowe.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “FISKARS SEKATOR ŻYRAFA TELESKOPOWY 1023624 UPX86”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *