Glebogryzarki spalinowe ogrodowe

Glebogryzarki spalinowe ogrodowe – to mechaniczny koń w twoim ogrodzie

Nie potrzebny prąd na działce. Po prostu nalej paliwa, odpal, a wykona za Ciebie ogrom pracy. Nie męcz się szpadlem jeśli masz duży teren. Zaoszczędzisz czas i siły pracując glebogryzarką. Wielkość glebogryzarki dopasuj do wielkości prac na działce. Nasz asortyment w pełni Cię zadowoli. Każdy może wybrać coś dla swoich potrzeb.

Przy zakupie glebogryzarki pamiętaj byś nabył olej do silnika spalinowego. Jeśli jednak dbanie o silnik spalinowy stanowi zbyt duży problem, kup szpadel renomowanej firmy Fiskars.

Glebogryzarki to niezastąpiony sprzęt w każdym ogrodzie lub działce. Pozwalają uzyskać piękną i intensywnie zieloną murawę na wybranym terenie. Glebogryzarki ułatwiają uprawę warzyw, roślin i sprawiają, że ogród wygląda schludnie i estetycznie. W naszym ogrodniczym sklepie internetowym znajdziecie Państwo najlepsze glebogryzarki spalinowe!

Zadania glebogryzarki ogrodowej

Glebogryzarka umożliwia spulchnienie gleby, dzięki czemu w podłożu skuteczniej zatrzymują się składniki odżywcze. To zapewnia lepsze warunki do uprawy sadzonek i posiewu nasion. Glebogryzarka przydaje się szczególnie tam, gdzie ziemia jest ciężka, gliniasta lub powierzchnia do uprawy jest bardzo duża. Zamiast używać w tym celu specjalnego szpadla i ręcznie przekopywać ziemie, wystarczy włączyć glebogryzarkę. To bardzo ekonomiczna i skuteczna metoda pielęgnacji trawnika. Do małego ogródka można wybrać glebogryzarkę ręczną, w innych przypadkach świetnie sprawdzi się glebogryzarka spalinowa. Glebogryzarka ogrodowa może stać się bardzo przydatnym narzędziem, w wielu mniejszych i większych ogrodach.

Ogrodowa glebogryzarka spalinowa

Napędem glebogryzarki spalinowej jest silnik spalinowy, co nadaje jej bardzo dużą moc. Jej używanie polecamy głównie w większych ogrodach oraz na działkach. Dużą zaletą glebogryzarki spalinowej jest to, że potrafi przekopywać glebę naprawdę głęboko, jednocześnie nie wymaga od użytkownika wielkiego wysiłku. Posiada ostre, obracające się zęby, które skutecznie spulchnią glebę.

Glebogryzarki spalinowe są mocne, wytrzymałe i przystosowane do pracy w trudnych warunkach. Nie posiadają kabla (w przeciwieństwie do glebogryzarek elektrycznych), co daje o wiele większy komfort pracy i nie ogranicza powierzchni użytkowania. Pamiętajmy jednak, że są dosyć głośne, dlatego polecamy używanie ich rozsądnie, żeby nie zakłócać spokoju sąsiadów.

Glebogryzarki spalinowe w sklepie Agrokosiarki

W naszym ogrodowym sklepie internetowym Agrokosiarki, znajdziecie Państwo profesjonalny sprzęt do spulchniania gleby, jakim są glebogryzarki spalinowe. W naszym asortymencie znalazły się glebogryzarki największych producentów takich jak STIGA oraz TEXAS.