KOSIARKA SPALINOWA AL-KO HIGHLINE 46.8 SP-A *

1 149,00 

Opis

  • Koła XXL dla łatwego prowadzenia kosiarki
  • 1 – biegowy napęd kół
  • Wygodna centralna regulacja wysokości koszenia
  • Duży kosz ze wskaźnikiem poziomu napełnienia i systemem EasyClick
  • Ergonomicznie wyprofilowany uchwyt do prowadzenia kosiarki)

Wysoki stopień innowacyjności i nowoczesny design. Wszystko to jest w naszych kosiarkach spalinowych linii „Highline”, dzięki temu nasze kosiarki są idealnym partnerem do pielęgnacji ogrodu.

 

Spalinowa Kosiarka Highline 46.8 SP- A

 

Nowoczesna i wygodna, taka jest kosiarka spalinowa AL-KO 46.8 SP-A Highline. Zaprojektowana w Niemczech i wyprodukowana w Austrii kosiarka ta jest najwyższej jakości. Jej nowoczesny design sprawia, że przyciąga wzrok w każdym ogrodzie, a zastosowane komponenty konstrukcyjne zwiększają żywotność kosiarki. Użytkowanie kosiarki „Highline” sprawia, że koszenie trawy staję się przyjemnością.

 

Dane techniczne kosiarki spalinowej 46.8 SP-A Highline

 

Szerokość cięcia wynosząca 46 cm, zapewnia szybkie koszenie powierzchni, nawet w średnich wielkościach ogrodów (do 1400 m2). Centralna regulacja wysokości koszenia, jednym ruchem pozwala wygodnie zmienić wysokość koszenia w 7 poziomach, od 30 mm do 80 mm. Silnik AL-KO Pro Quick Start o mocy 2,0 kW z zaworami górnymi zapewniają doskonałą wydajność, co przekłada się na większą moc i mniejsze zużycie paliwa. Dzięki 1-biegowemu napędowi kół i lekkim kołom XXL ułatwione jest manewrowanie kosiarką w ogrodzie. Funkcja 3INONE zapewnia koszenie, wychwytywanie pokosu i mulczowanie trawnika. Ergonomicznie ukształtowany uchwyt prowadzący, zwiększa komfort pracy. Dzięki bardzo wysokiej obudowie z blachy stalowej i bardzo dużemu kanałowi wyrzutowemu , przepustowość powietrza zwiększa się o 42 proc. Dzięki technologii MaxAirflow, inaczej niż w standardowych kosiarkach pokos nie jest wprowadzany do kosza na trawę płasko, ale wyrzutem do góry, wypełniając efektywnie od dołu 70-litrowy kosz ze wskaźnikiem poziomu napełnienia, nie zatykając kanału wyrzutowego, co oznacza, że jest on napełniany od góry i tym samym rzadziej opróżniany.

 

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “KOSIARKA SPALINOWA AL-KO HIGHLINE 46.8 SP-A *”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *