Kosiarki akumulatorowe

Kosiarki akumulatorowe Stiga to nowoczesność w ogrodzie

Kosiarki akumulatorowe umilą twoją pracę w ogrodzie. Nie musisz mieć przewodu elektrycznego, cichsza praca, łatwa obsługa, brak spalin. To atuty tego rodzaju kosiarek.

Pod względem efektywności porównywalne są z kosiarkami spalinowymi. Jest łatwa w przechowywaniu. Dzięki kompaktowej budowie zajmuje optymalną przestrzeń i bez problemu mieści się w niewielkim garażu.

Kosiarki akumulatorowe Stiga, czyli funkcjonalność, niezawodność i bezpieczeństwo

Posiada wiele ważnych funkcji, które ułatwiają pracę. Centralna regulacja wysokości koszenia, zróżnicowany system koszenia: zbieranie, mulczowanie, tylny wyrzut, zapewnia wszechstronną pielęgnację trawnika. Poza ty włącznik z przyciskiem bezpieczeństwa ułatwiającym rozruch, składana kierownica z miękkim uchwytem, wyprofilowane, bieżnikowane koła z łożyskowaniem kulkowym ułatwiają koszenie trawy na zróżnicowanym terenie.

Kosiarka akumulatorowa Stiga z napędem

W sklepie Agrokosiarki.pl znajdziesz również kosiarki akumulatorowe Stiga z napędem, co sprawi, że koszenie będzie jedną z Twoich ulubionych czynności. Sprawdź naszą ofertę i dokonaj najlepszego dla siebie wyboru. W razie pytań, służymy pomocą.