Kosiarki akumulatorowe

Kosiarki akumulatorowe umilą twoją pracę w ogrodzie. Nie musisz mieć przewodu elektrycznego, cichsza praca, łatwa obsługa, brak spalin. To atuty tego rodzaju kosiarek.

Pod względem efektywności porównywalne są z kosiarkami spalinowymi. Jest łatwa w przechowywaniu. Dzięki kompaktowej budowie zajmuje optymalną przestrzeń i bez problemu mieści się w niewielkim garażu.

Funkcjonalność, niezawodność i bezpieczeństwo

Kosiarki akumulatorowe posiadają wiele ważnych funkcji, które ułatwiają pracę. Centralna regulacja wysokości koszenia, zróżnicowany system koszenia: zbieranie, mulczowanie, tylny wyrzut, zapewnia wszechstronną pielęgnację trawnika. Poza ty włącznik z przyciskiem bezpieczeństwa ułatwiającym rozruch, składana kierownica z miękkim uchwytem, wyprofilowane, bieżnikowane koła z łożyskowaniem kulkowym ułatwiają koszenie trawy na zróżnicowanym terenie.

Chcąc zachować przepiękny, zielony i równy ogród, podstawą jest dbanie o Niełatwo o przepiękny ogród bez zadbanego i idealnie przystrzyżonego trawnika. Do koszenia niewielkich powierzchni i ogrodów przyda się kosiarka akumulatorowa. Jaki model kosiarki kupić do pielęgnacji trawnika? W pierwszej kolejności warto wybrać produkty sprawdzonego producenta, jakim jest marka Stiga.

Kosiarki akumulatorowe STIGA

Trawnik rolowany umożliwia uzyskanie estetycznie wyglądającego ogrodu, w bardzo krótkim czasie i przy względnie niedużym nakładzie pracy. Aby trawnik był zadbany i dobrze wyglądał, podstawą jest systematyczność i regularność w jego pielęgnacji. Oprócz tego, podstawą są również odpowiednie urządzenia, jak na przykład nowoczesne kosiarki do trawy STIGA. Dzięki nim można zachować piękny ogród i zadbany trawnik, który z pewnością wpłynie na estetykę całego domu.

W naszym internetowym sklepie ogrodniczym Agrokosiarki, oferujemy zarówno w kosiarki elektryczne, jak i akumulatorowe. Cenimy sobie profesjonalizm, który przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Dlatego poszerzyliśmy ofertę naszego sklepu o kosiarki akumulatorowe STIGA. Nie podlega żadnym wątpliwością fakt, że są to urządzenia najwyższej jakości. Kosiarka akumulatorowa STIGA to idealny wybór do pielęgnacji niewielkich ogrodów przydomowych. Kosiarka z akumulatorem to wariant kosiarki elektrycznej, który zachowuje jej zalety, takie jak cicha i ekologiczna praca oraz łatwość konserwacji. Oprócz tego, nie wymaga stałego podłączenia do źródła zasilania, zwiększając tym samym pole manewru i zasięg koszonej przestrzeni. Dzięki kosiarce akumulatorowej STIGA, koszenie trawy między krzewami czy drzewami stanie się o wiele łatwiejsze. Podczas gdy kosiarki elektryczne polecane są głównie do małych ogrodów, kosiarki akumulatorowe nie mają żadnych ograniczeń przestrzennych. Można z nią pracować nawet wtedy, gdy dostęp do gniazdka jest ograniczony, lub nie występuje wcale.

Kosiarki akumulatorowe STIGA – cena

STIGA, czyli firma założona w Szwecji w 1934 roku, ma ponad 80-letnie doświadczenie w produkowaniu innowacyjnego sprzętu do pielęgnacji ogrodu. Wszystkie kosiarki STIGA są wysokiej jakości i charakteryzują się niezwykłą wydajnością. Misją firmy, jak również naszego ogrodowego sklepu online, jest dostarczenie Państwu najwyższej jakości narzędzi ogrodniczych, które są opracowane na podstawie przeróżnych potrzeb konsumentów. Warto postawić na znaną markę, która jest synonimem szwedzkiej jakości i prostoty użytkowania. Tym właśnie cechuje się niezwodna marka STIGA.

Kosiarka akumulatorowa Stiga z napędem

W sklepie Agrokosiarki.pl znajdziesz również kosiarki akumulatorowe Stiga z napędem, co sprawi, że koszenie będzie jedną z Twoich ulubionych czynności. Sprawdź naszą ofertę i dokonaj najlepszego dla siebie wyboru. W razie pytań, służymy pomocą.