Kosiarki bębnowe ręczne

Kosiarki ręczne — eko maszyny, które sprawdzą się w domowym ogrodzie!

Twój trawnik to wizytówka twojego domu. Może zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniej kosiarki a masz niewielki trawnik, mieszkasz w cichej okolicy, nie chcesz ciągać za sobą przewodu elektrycznego, nie chcesz myśleć o paliwie i wymianie oleju to może być opcja dla Ciebie. Kosiarka ręczna, bębnowa z samooszczącym się nożem powinna być odpowiedzią na Twoje zapotrzebowania.

Bezkontaktowa technika cięcia, zastosowana w ręcznej kosiarce bębnowej, w której nóż bębnowy i nóż dolny nie dotykają się; koszenie przebiega wyjątkowo cicho. Gwarantuje to proste i przyjemne użytkowanie, które doskonale nadaje się do pielęgnacji trawnika przydomowego.

Ręczna kosiarka do trawy

Kosiarka ręczna to niedrogie i w pełni ekologiczne rozwiązanie, które spodoba się miłośnikom ciszy i osobom, które cenią sobie urządzenia przyjazne środowisku. Kosiarki te zawierają mechanizm tnący pod postacią wałka z bardzo ostrymi nożami, który bezgłośnie obraca się podczas pracy i przycina trawę. Kosiarki ręczne bębnowe idealnie sprawdzą się dla posiadaczy niewielkich ogrodów i blokowych ogródków. Ich szerokość koszenia to przeważnie od 30 do 40 cm. Ich używanie jest bardzo lekkie i wygodne, nie wymaga większego wysiłku. Do pozytywnych cech kosiarek ręcznych można z pewnością zaliczyć ich kompaktowy rozmiar, a wybrane modele posiadają składane uchwyty. Dzięki temu również ich przechowywanie nie sprawia większego problemu. Kosiarki ręczne zmieszczą się praktycznie wszędzie.

Kosiarka ręczna bębnowa

W sklepie ogrodowym online Agrokosiarki.pl posiadamy bardzo szeroki wybór markowych kosiarek ręcznych bębnowych, od wielu najlepszych producentów. Urządzenia, które bez problemu można zakupić w naszym sklepie są wyposażone w kosz na ściętą trawę. Wykonane są z wytrzymałych materiałów i solidnych mechanizmów tnących, dzięki czemu posłużą przez wiele lat. Sprawdzą się zwłaszcza tam, gdzie nie chcemy generować zbytniego hałasu, czyli np. w ogródkach działkowych, gdzie naokoło mnóstwo ludzi odpoczywa i relaksuje się. W takich miejscach hałas spalinowej kosiarki mógłby wywołać ich niezadowolenie. Kosiarki ręczne są używane również przez rodziców posiadających małe dzieci. Gdy ich pociechy ucinają sobie drzemkę w ciągu dnia, hałas spalinowego urządzenia z pewnością mógłby ich obudzić. Posiadając kosiarkę ręczną nie musimy się o to martwić.

Ręczna kosiarka do trawy — cena

Kosiarki ręczne bębnowe w naszym ogrodniczym sklepie internetowym cechują się stosunkiem jakości do ceny. W zależności od skomplikowania mechanizmu i jakości materiałów, ceny mogą się od siebie różnić. Jednak łączy je adekwatność jakości do produktu i tego nie można im odmówić.

Z łatwością pokierujesz nią, uzyskując efekt precyzyjnego i cichego koszenia. Poza tym stosowane ostrza doskonale sprawdzają się przy cięciu nawet najbardziej delikatnej trawy, zapewniając jej piękny wygląd po skoszeniu.