Kosiarki elektryczne

Kosiarki elektryczne — podłączasz do prądu i kosisz. Czy to nie proste?

Masz piękny dom w zabudowie szeregowej. Niewielki trawnik, cicha okolica, łatwy dostęp do prądu. Zapewne stoisz przed wyborem rodzaju kosiarki. Kupić kosiarkę ręczną, kosiarkę spalinową, kosiarkę akumulatorową czy elektryczną?

Dla małych i średnich trawników zaleca się kosiarki elektryczne. Powód?Niewielki ciężar, wygodne obsługiwanie, cichy, niewymagający konserwacji silnik i doskonałe cięcie trawy. To ogromne zalety eko domków i otoczenia.

Kosiarki elektryczne zwykle są wykonane z niezwykle wytrzymałego tworzywa. Zaletą jest to, że nie korodują. Nie posiadają napędu przez co są lżejsze i zwinne. Na co zwrócić uwagę przy wyborze ?

Jaka potrzebna Ci moc silnika? Ergonomiczna rączka ułatwia prowadzenie i rozruch. Czy potrzebna opcja mieląca trawę? Może być z centralną regulacją wysokości cięcia.  Potrzebna szeroka kosiarka czy wąska, którą lżej będzie się manewrować wokół krzewów. Każda zwykle posiada kosz na skoszoną trawę ale jeśli go zdejmiesz będzie swobodnie sypać do tyłu. Dostępne są również kosiarki elektryczne o dużej mocy, szerokie, z obudową metalową, posiadające napęd.

Przepiękny i zadbany ogród bez zadbanego i idealnie przystrzyżonego trawnika może tracić główne walory estetyczne i w efekcie, wyglądać na niezadbany. Na przydomowych ogródkach warto stosować sprzęty do tego przeznaczone. Wówczas przydaje się kosiarka ekologiczna – elektryczna, która ma wiele zalet. Jaką kosiarkę elektryczną wybrać do własnego ogrodu? W pierwszej kolejności warto rozważyć produkty sprawdzonego producenta, jakim jest marka STIGA.

Kosiarki elektryczne STIGA – dlaczego warto?

Trawnik rolowany umożliwia uzyskanie estetycznie wyglądającego ogrodu, w bardzo krótkim czasie i przy względnie niedużym nakładzie pracy. Pielęgnacja takiego trawnika wymaga jednak regularnego koszenia. Warto zatem zaopatrzyć się w stosowne narzędzia, takie jak nowoczesne kosiarki elektryczne do trawy STIGA. Dzięki nim można zachować piękny ogród i zadbany trawnik pod każdym względem. Kosiarka elektryczna idealnie sprawdzi się do pielęgnacji przydomowej działki. Cechuje ją cicha praca i prostota użytkowania oraz konserwacji. Sąsiedzi nie będą skarżyć się na hałas, a Ty nie będziesz już wdychał szkodliwych spalin. To doskonałe rozwiązanie na niewielkie powierzchnie, jednak należy pamiętać o konieczności podpięcia do źródła zasilania. Jednak odpowiednio przygotowany kabel, czy przedłużacz możliwie jak najbardziej usprawnią pracę w ogrodzie. Tym cechują się nasze kosiarki!

W naszym sklepie internetowym Agrokosiarki, możecie Państwo zaopatrzyć się między innymi w profesjonalne kosiarki elektryczne. Stawiamy na zadowolenie klienta w każdym calu, dlatego w naszej ofercie można znaleźć kosiarki elektryczne STIGA. To bez dwóch zdań najwyższej jakości urządzenia do pielęgnacji trawnika. Kosiarka elektryczne prowadzi się bardzo łatwo, a koszenie trawy przestaje być uciążliwym problemem. Można również wybrać kosiarkę z funkcją mulczowania, aby dodatkowo zaoszczędzić czas, również na nawożeniu. Kosiarka STIGA Combi to idealny wybór do pielęgnacji niewielkich ogrodów przydomowych.

Kosiarki elektryczne STIGA – cena

STIGA, czyli firma założona w Szwecji w 1934 roku, ma ponad 80-letnie doświadczenie w produkowaniu innowacyjnego sprzętu do pielęgnacji ogrodu. Wszystkie kosiarki STIGA są wysokiej jakości i charakteryzują się niezwykłą wydajnością. Misją firmy, jak również naszego ogrodowego sklepu online, jest dostarczenie Państwu najwyższej jakości narzędzi ogrodniczych, które są opracowane na podstawie przeróżnych potrzeb konsumentów. Warto postawić na znaną markę, która jest synonimem szwedzkiej jakości i prostoty użytkowania. Tym właśnie cechuje się niezwodna marka STIGA.