Kosiarki ogrodowe

Kosiarki ogrodowe – na każdy trawnik, na każdą kieszeń

Stawiając na innowacyjne technologie, dbałość o każdy szczegół konstrukcyjny swoich urządzeń, firma STIGA oraz AL-KO zyskała duże zaufanie Klientów. Znajdziecie tu najlepsze kosiarki spalinowe firmy STIGA i AL-KO, które posiadają odmienne cechy i parametry techniczne, spełniając zróżnicowane oczekiwania użytkowników, chcących pracować w komfortowych warunkach  z największą precyzją.

Dzięki tym urządzeniom możliwe będzie zadbanie o odpowiednią jakość i wygląd trawnika – zarówno na własnej posesji, jak i terenie publicznym. Wyposażone zostały w wydajne silniki, dzięki którym są szybkie i precyzyjne, a swoim użytkownikom umożliwiają gromadzenie skoszonej trawy w koszu albo pozbycie się jej dzięki klasycznemu wyrzutowi tylnemu. Ergonomiczne uchwyty i możliwość ustawienia wysokości koszenia sprawiają, że spalinowe kosiarki STIGA oraz AL-KO to doskonała inwestycja na wiele lat.

W ofercie znajdziecie kosiarki ręczne, kosiarki spalinowe, kosiarki elektryczne i akumulatorowe.

Przy wyborze urządzenia pomogą ci informacje: Jak duży jest trawnik. Wówczas wybierzesz węższą lub szerszą kosiarkę, o większej lub mniejszej mocy. Czy chcesz zbierać do kosza czy wybierzesz opcję mielącą. Kosiarka może być bez napędu czy jednak napęd jest niezbędny. Czy nie przeszkadza ci myśl, że będziesz musiał zadbać  o silnik spalinowy. A może wolisz mniej obsługową kosiarkę elektryczną. Zastanów się i wybierz najbardziej optymalną dla siebie i twojego trawnika.

Jeśli zadbasz o swój trawnik nie tylko regularnie kosząc trawę ale używając takiego urządzenia jak wertykulator aby napowietrzyć, wygrabić trawnik przez co mniej będzie porastać mchem, stanie się piękniejszy. Jeśli będziesz dbał o regularne nawożenie nawozami do trawników, stosował odpowiednie opryski na chwasty to będziesz miał piękny dywan w ogrodzie.  Trawnik to  przecież wizytówka twojego domu.