Kosiarki spalinowe Stiga

Kosiarka spalinowa STIGA to piękno i funkcjonalność

Kosiarki spalinowe szwedzkiej firmy STIGA są pięknie wykonane, więc wygląd zewnętrzny wielu użytkownikom na prawdę odpowiada. Jednak zaopatrzenie w dobrej jakości i zróżnicowane silniki powoduje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ekonomiczny silnik to gwarancja mniejszego zużycia paliwa, płynnej pracy w każdych warunkach oraz dłuższej żywotności pomimo intensywnej eksploatacji.

Bogate wyposażenie — opatentowany system tnący z wyprofilowanym ostrzem o podwójnej krawędzi. Mogą posiadać opcję mielącą, kosz, wyrzut boczny. Możesz wybrać bez napędu lub z napędem. Variator to specjalny system regulujący prędkość jazdy. Kosiarki spalinowe z napędem STIGA posiadają nie tylko sposób odpalenia pociągając za sznurek rozrusznika. Możesz odpalić ją bez problemu dzięki elektrycznemu rozruchowi.

Kosiarki spalinowe z napędem Stiga

Niełatwo o przepiękny ogród bez zadbanego i idealnie przystrzyżonego trawnika. Na niewielkich powierzchniach do koszenia przyda się kosiarka ekologiczna – elektryczna lub akumulatorowa. Natomiast na rozległych terenach zielonych, warto np. zakupić traktor ogrodowy. W jeszcze innych miejscach przydaje się kosiarka spalinowa. Jaką zatem kosiarkę wybrać do własnego ogrodu? W pierwszej kolejności warto wybrać produkty sprawdzonego producenta, jakim jest marka STIGA.

Kosiarki spalinowe Stiga – rodzaje

Trawnik rolowany umożliwia uzyskanie estetycznie wyglądającego ogrodu, w bardzo krótkim czasie i przy względnie niedużym nakładzie pracy. Pielęgnacja wymaga jednak odpowiedniej systematyczności. Warto również zaopatrzyć się w odpowiednie urządzenia, takie jak nowoczesne kosiarki do trawy STIGA, które pozwolą zachować piękny ogród i zadbany trawnik – pod każdym względem.

W naszym sklepie internetowym Agrokosiarki, możecie Państwo zaopatrzyć się zarówno w kosiarki elektryczne, jak i spalinowe. Stawiamy na profesjonalizm w każdym calu, dlatego zaopatrzyliśmy nasz sklep w kosiarki STIGA. To zdecydowanie najwyższej jakości urządzenia do pielęgnacji trawnika. Kosiarka spalinowa z napędem prowadzi się bardzo łatwo i sprawi, że koszenie nie będzie już uciążliwym problemem. Można również wybrać kosiarkę z funkcją mulczowania, aby dodatkowo zaoszczędzić czas, również na nawożeniu. Kosiarka STIGA Combi to idealny wybór do pielęgnacji niewielkich ogrodów przydomowych.

Kosiarki spalinowe Stiga – cena

STIGA, czyli firma założona w Szwecji w 1934 roku, ma ponad 80-letnie doświadczenie w produkowaniu innowacyjnego sprzętu do pielęgnacji ogrodu. Wszystkie kosiarki spalinowe z napędem STIGA są wysokiej jakości i charakteryzują się niezwykłą wydajnością. Misją firmy, jak również naszego ogrodowego sklepu online, jest dostarczenie Państwu najwyższej jakości narzędzi ogrodniczych, które są opracowane na podstawie przeróżnych potrzeb konsumentów. Warto postawić na znaną markę, która jest synonimem szwedzkiej jakości i prostoty użytkowania. Tym właśnie cechuje się niezwodna marka STIGA.