Podkaszarki spalinowe Stiga

Kosy spalinowe Stiga — amatorskie i profesjonalne

Kosy spalinowe szwedzkiej firmy Stiga, to spory wybór dla tych, którzy mają do wykoszenia trawy i chaszcze wokół posesji. Również dla tych, którzy zawodowo trudnią się wykaszaniem rowów i terenów miejskich. I Ty możesz wybrać z asortymentu o zróżnicowanej mocy i funkcjonalności tą, która najbardziej nada się dla Ciebie do wykonywania zadanej pracy.

Kosy spalinowe w małym ogrodzie mogą z powodzeniem zastąpić kosiarkę, a w dużym doskonale uzupełnić jej pracę. Przycinają zbędną trawę wzdłuż krawężników, usuwają chwasty porastające na powierzchni trawnika, wycinają kłącza i twarde zarośla. Nie mają sobie równych w koszeniu miejsc trudno dostępnych, takich do których kosiarka nie ma szans się dostać.

Podkaszarka spalinowa Stiga

Umiejętna pielęgnacja trawnika na wymagającym terenie wymaga odpowiedniego wyposażenia. Wbrew pozorom, kosy i podkaszarki spalinowe, to zarówno prostota użytkowania, jak i bezpieczeństwo obsługi. Pełen komfort użytkowania zapewnia nowoczesna technologia. Odpowiednio skonstruowana maszyna zapewnia rozruch bez użycia siły, jednocześnie minimalizując drgania wytwarzane przez silnik i eliminując ryzyko utraty kontroli nad kierownicą.

Wykaszarki spalinowe Stiga

Chcesz kupić kosę spalinową, ale w zupełności nie wiesz, jaki model będzie odpowiadał Twoim potrzebom? Polecamy Twojej uwadze produkty marki Stiga, które możesz zakupić w naszym sklepie ogrodniczym online. Spośród obszernej liczby urządzeń, wybraliśmy do naszego asortymentu te najlepsze. Jeśli dysponujesz dużą działką lub ogrodem, to z pewnością zdajesz sobie sprawę, że pielęgnacja takiego terenu jest czynnością niezwykle męczącą. Dlatego warto zaopatrzyć się w wydajną maszynę, która umożliwi Ci szybkie uporanie się z nieestetycznymi chwastami. Stiga to znana szwedzka marka, produkująca sprzęt ogrodowy. Oferowane przez firmę maszyny cechują się wysoką jakością oraz dużą wydajnością. Obecnie producent w swoim asortymencie posiada: kosiarki, sekatory, kosy, traktory, pilarki oraz dmuchawy.

Podkaszarka spalinowa Stiga — cena

Sprzęty spalinowe cechują się dużą mocą, z tego powodu wyposażono je w większy silnik. Wiąże się to z wydajną pracą oraz nieco większą wagą. Niestety, sprzątnięcie dużego terenu może się w takiej sytuacji okazać dość trudne, dlatego polecamy Ci zakup maszyny wyposażonej w pas podtrzymujący. Zdecydowanie zwiększy to komfort użytkowania. Asortyment znajdujący się w sklepie online Agrokosiarki.pl cechuje się najwyższą jakością towarów, które są jednocześnie adekwatne do proponowanej przez nas ceny.

Kosa spalinowa, a jej zastosowanie i uniwersalność

Kosa spalinowa Stiga może być dla Ciebie również kosą wielofunkcyjną. Zaopatrzone są wówczas w dodatkowe elementy takie jak pilarka do gałęzi i do żywopłotu. Dzięki temu możesz mieć do dyspozycji bardzo uniwersalne narzędzie.