Narzędzia ogrodniczo – budowlane

Narzędzia ogrodniczo-budowlane  – praktyczne, solidne na lata 

W ofercie dostępne są narzędzia ogrodnicze a także budowlane dobrych i sprawdzonych firm.

Ciągłe dążenie do doskonałości i nowatorskie podejście do produkcji to filozofia firmy FISKARS. Właśnie dlatego produkty tej firmy są innowacyjne, funkcjonalne, łatwe w użytkowaniu i najwyższej jakości.

Nowa generacja siekier to jeszcze lepsze rozwiązania technologiczne stworzone po to, by każdy pieniek był rozbity już przy pierwszym uderzeniu. Specjalna geometria ostrzy, lekki, wytrzymały trzonek i idealne wyważenie siekiery powoduje, że sprawdza się powiedzenie: mniej wysiłku, lżejsza praca.

Natomiast gama narzędzi leśnych wspiera wszelkie zadania związane z obróbką drewna, ułatwiając pracę i zmniejszając wysiłek.

Prace związane z kopaniem w ziemi są jednymi z najcięższych, dlatego bardzo ważne jest, aby szpadel był niezawodny. Szeroka gama szpadli Fiskars ułatwia dobranie odpowiedniego modelu do ogrodowych i budowlanych zadań.

Godne polecenia są wyrywacze do chwastów, wśród których każdy znajdzie swój ulubiony. Długie stalowe ząbki chwytają chwast z czterech stron i z łatwością go wyrywają.

Sekatory jednoręczne i dwuręczne ułatwiają cięcie cienkich i grubych gałęzi. Wszystkie zostały zaprojektowane tak, by były lekkie i komfortowe w użyciu, zachowując najwyższą jakość cięcia.

Fiskars QuikFit jest szeroką gamą narzędzi , cechującą się możliwością dowolnego łączenia trzonków i głowic przeznaczonych do różnych zadań.

Natomiast szczotki Solid są lekkie i komfortowe w użyciu. Długie trzonki i profilowane głowice ułatwiają zamiatanie.

Ofertę uzupełniamy również solidną polską firmą – ROMANIK. To masywne, solidne i przemyślane narzędzia dostosowane do naszych warunków.