Odkurzacze ogrodowe i dmuchawy do liści

Odkurzacz i dmuchawa do liści – pomoc podczas jesiennych porządków

Dmuchawy do liści to dobre rozwiązanie dla każdego użytkownika, który ceni sobie porządki wokół domu. Jeśli w pobliżu domu lub na samej posesji są drzewa liściaste, niewątpliwie bardzo przyda się urządzenie, które pochłonie twoje liście i inne śmieci. Wrzuci je do worka skąd będziesz mógł je swobodnie usunąć na kompost lub do śmietnika. Możliwe też by urządzenie to działało jako dmuchawa. Wydmucha liście z drogi, trawnika. Następnie kiedy spryzmujesz je możesz grabiami lub specjalnymi łapami wrzucić do worków w celu wywiezienia.

Dostępne mamy odkurzacze – dmuchawy elektryczne. Wówczas potrzebne w pobliżu źródło prądu. Są też akumulatorowe (nie ciągasz za sobą przewodu elektrycznego). Natomiast odkurzacze, dmuchawy spalinowe będą wygodnym urządzeniem ponieważ jesteś niezależnym od źródeł prądu użytkownikiem urządzenia.

Dmuchawy do liści firmy STIGA i AL-KO to najwyższej klasy sprzęt. Wykonanie zapewnia bezawaryjną eksploatację przez długie lata, a idealnie dobrane parametry sprawiają, że dmuchawy znakomicie sprawdzają się w swojej roli.