Odśnieżarki do śniegu

Odśnieżarki elektryczne i spalinowe – … i śnieg masz z głowy

Czekasz na śnieg ? To miła odmiana po jesiennej aurze. Jednak zima to nie tylko lepienie bałwana, rzucanie kulami śnieżnymi i piękny widok zaśnieżonych Karkonoszy. To też ciężka praca. Kiedy śnieg zasypie podjazd do Twojego domu, możesz się spóźnić do pracy a szef tego nie lubi. Może nie mają jak dojechać do Twojego pensjonatu czy hotelu turyści. Przecież w tych czasach dostępność do wygodnego i czystego parkingu to właściwie podstawa. Zanim Cię zasypie, zainwestuj w odśnieżarkę, która ułatwi Ci pracę. Twoi klienci z wdzięcznością popatrzą na twój odśnieżony plac podczas gdy u innych jest zawiany śniegiem. Zobaczą sąsiedniego gospodarza, który męczy się łopatą do południa. A Ty już dawno masz śnieg z głowy.

A teraz zrób sobie dobrą kawę i pomyśl spokojnie, jaka odśnieżarka może Ci odpowiadać?  Jakie parametry powinna zawierać ?  Chętnie Ci w wyborze pomożemy.

Mamy w ofercie odśnieżarki firmy STIGA, AL-KO i inne uzupełniające. Przy wyborze zwróć uwagę na moc silnika. Pomyśl, chcesz odśnieżarkę spalinową do większych posesji, a może wystarczy elektryczna (małe podjazdy, dostęp do prądu ) lub akumulatorowa ? Jaka ma być szerokość i wysokość pracy gardzieli, napęd do przodu i do tyłu ? Czy rozruch może być ręczny czy wolisz odpalaną elektrycznie ? Odśnieżarka powinna mieć oświetlenie podczas pracy czy nie ? Czy wolisz żeby miała koła czy raczej gąsienice ? A może dla wygodnych elektryczną regulację komina wylotowego, podgrzewane rączki ?  Zatem odśnieżarki mamy proste w obsłudze, funkcjonalne i sprawiające, że praca staje się przyjemnością.

Oczywiście dostępne są też łopaty do śniegu, pługi i odgarniacze. W ofercie również są skuwacze do lodu, saperki i łopatki samochodowe przydatne by w zimie odkopać się ze śniegu.

Nie daj się zaskoczyć zimie !