Opryskiwacze akumulatorowe

Opryskiwacz akumulatorowy – elektryczna pomoc w dbaniu o zdrowie Twoich roślin.

Twoje rośliny chorują i musisz zastosować środki ochrony roślin? Masz duży teren i nie masz już siły co chwilę pompować swojego opryskiwacza? Zainwestuj w opryskiwacz akumulatorowy. Dzięki niemu zaoszczędzisz czas.

Opryskiwacz akumulatorowy to innowacyjne urządzenie elektryczne, przeznaczony do oprysków, nawożenia lub nawadniania, bez konieczności ręcznego dopompowywania.

Procesor w opryskiwaczu gwarantuje bezpieczne i wydajne ładowanie akumulatora, zabezpiecza przed niewłaściwym rozładowaniem, oraz  informuje Cię o aktualnym stanie urządzenia.

Dzięki nowoczesnemu, odpornemu na zalania i wyposażonemu w ostrzeżenia dźwiękowe panelowi praca z opryskiwaczem jest bardziej bezpieczna i przyjemna.
Urządzenie zostało wyposażone w bardzo ergonomiczny i niezwykle wygodny stelaż wykonany z wysokiej jakości materiałów odpornych na wilgoć.

Dzięki tym wszystkim wyjątkowym cechom opryskiwacze idealnie sprawdzą się w Twoim ogrodzie, szklarniach, szkółkach, leśnictwie oraz wszędzie tam gdzie potrzebna jest ciecz pod ciśnieniem.