Opryskiwacze

Opryskiwacze plecakowe, naramienne i ręczne – dopasuj rodzaj do własnych potrzeb

Opryskiwacze bardzo pomocne są w różnych dziedzinach naszych prac. Od domowych i ogrodowych, do prac bardziej profesjonalnych takich jak: wykonywanie dezynfekcji, odsysanie olejów, prace w myjniach samochodowych, prace polowe itd.

Przy wyborze opryskiwacza trzeba wziąć pod uwagę do jakich prac będzie przeznaczony. Do hobbystycznych czy do bardziej profesjonalnych. Wówczas możesz wybrać opryskiwacz ze specjalnymi, wzmocnionymi uszczelkami Viton. Są trwalsze i bardziej odporne na agresywne płyny.

Pomyśl, czy wygodniej dla Ciebie będzie założyć opryskiwacz na plecy, czy może lepiej założyć na ramię. Te możesz napompować i postawić na ziemi kiedy masz do wykonania dłuższą pracę w jednym miejscu. Jeśli chcesz sięgnąć wyżej zamów przedłużkę do lancy lub lancę teleskopową. Bardzo ułatwi Ci pracę.

Opryskiwacze ręczne również są potrzebne przy drobnych, precyzyjnych opryskach. Wiele z nich również możesz napompować a trzymając za spust robić ciągłe opryski. Natomiast małe opryskiwacze ręczne pomogą ci przy nawilżaniu liści roślin, przydadzą się podczas prasowania, mycia okien itd.

Warto wspomnieć też o opryskiwaczach, które przeznaczone są do malowania, białkowania. Jeśli masz duże powierzchnie, które musisz pomalować to te będą świetnym rozwiązaniem.