Menu
Strona główna>Serwis Stiga

Serwis sprzętu ogrodniczego – kosiarek, odśnieżarek, traktorków ogrodowych

W serwisie wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne kosiarek, pilarek, kos, odśnieżarek, mikrociagników i innych urządzeń elektrycznych i spalinowych.

Współpracujemy z firmami – STIGA, SOLO, AL-KO  ( możesz znaleźć również najbliższy serwis STIGA, AL-KO, KRYSIAK na ich stronach )

Naprawiamy urządzenia z silnikami spalinowymi – BRIGGS & STRATTON B&S, GGP STIGA, CHIŃCZYKI – OHV

Wszelkie materiały eksploatacyjne do maszyn zakupionych w naszych sklepach kupisz w naszym serwisie.

Pamiętaj. Jeśli dostarczysz sprzęt jesienią i zimą do przeglądu , unikniesz kolejek.

Zapraszamy na przeglądy maszyn. 
ul. 1 Maja 61
58-500 Jelenia Góra

Czynne od pon-pt : 8.00-16.00
Tel. 75 645 11 97
e-mail: serwis@agrokosiarki.pl

Nasza firma oferuje Państwu profesjonalne usługi z zakresu naprawy, konserwacji i przeglądu kosiarek spalinowych, kos spalinowych, pilarek, glebogryzarek, nożyc do żywopłotu i szeroko rozumianego sprzętu ogrodniczego.

Serwis kosiarek Stiga

Nasi serwisanci stale podnoszą swoje kwalifikacje i są otwarci na nowe rozwiązania technologiczne. Co roku wysyłani są na szkolenia do przodujących firm na rynku, dzięki czemu będą w stanie naprawić sprzęt każdej firmy, w tym również producenta sprzętu ogrodniczego Stiga. Nasza firma przeprowadza przeglądy oraz naprawy gwarancyjne najważniejszych firm produkujących sprzęt ogrodniczy. Mamy wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu urządzeń ogrodniczych. Priorytetem jest dla nas niezawodność naprawionego sprzętu, a tym samym satysfakcja klienta. Dbamy o najwyższą jakość oferowanych usług, zapewniamy szybką i profesjonalną obsługę.

Naprawa kosiarek spalinowych Stiga

Serwisujemy urządzenia spalinowe i elektryczne, których nasi klienci używają do pielęgnacji terenów zielonych. Możecie bez obaw pozostawić w naszych rękach swoje kosiarki, pilarki, aeratory, glebogryzarki, kosy, wykaszarki, nożyce do żywopłotów i inne. Zapewniamy przegląd, konserwację i naprawę maszyn. Prowadzimy również sprzedaż urządzeń, takich jak kosiarki elektryczne Stiga, kosiarki spalinowe Stiga, kosy firmy Stiga, podkaszarki Stiga, nożyce do żywopłotów marki Stiga i wiele, wiele innych produktów zaufanych producentów.

Naprawa sprzętu ogrodniczego

Specjalizujemy się w naprawie maszyn przystosowanych do pracy w niesprzyjających warunkach, takich jak traktory ogrodowe, zamiatarki, glebogryzarki, pilarki, rozdrabniarki do gałęzi, zamiatarki do liści. Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne maszyn zarówno zakupionych w naszym sklepie internetowym Agrokosiarki.pl, jak i u innych dystrybutorów. Do napraw gwarancyjnych używamy wyłącznie oryginalnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.