Preparat na osy, szerszenie i muchy

Środki na osy i szerszenie – ochrona Ciebie i Twoich bliskich.

Ugryzienie przez szerszenia może być nawet śmiertelne dla człowieka. Pożądlenie przez większa ilość os również. Warto zaopatrzyć się w środki, które nas ochronią.Zdarza się, że dostaną się do naszego domu przez otwarte okna, drzwi lub taras. Mogą wszędzie założyć gniazdo.

Trującą substancję aplikuje się w miejscach, w których przebywają owady, a także bezpośrednio do ich gniazd. Możemy spryskać nią także powierzchnie, na których owady często siadają, a także wszelkie znajdujące się w pobliżu szczeliny i pęknięcia. Warto spryskać także futryny drzwi i ramy okien. Środki takie nadają się do zastosowania zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków, dają także możliwość aplikowania ich z odległości kilku metrów. Jest to ważne szczególnie w przypadku, gdy chcemy zniszczyć gniazdo. Warto również wspomnieć, że środki takie prowadzą do śmierci owadów, które wchodzą z nimi w kontakt.

Aby zwalczać nieliczne owady, które wtargną do domu w lecie, możemy skorzystać również ze specjalnej pułapki. Stosuje się w niej płyn mający zwabić osy – te dostają się do wnętrza kopuły wypełnionej cieczą i toną w niej.