Traktorki ogrodowe Park

Traktorki ogrodowe Park – profesjonalizm w ogrodach i parkach

Jeśli chcesz wygodnie siedzieć, dokładnie widzieć co kosisz, dociąć trawę dokładnie pod krzakami. Masz duże tereny do koszenia. Chcesz regularnie kosić, a nie masz kompostownika, nie masz co z trawą zrobić.  Wówczas wybierz Traktorek ogrodowy typu Park lub mniejszy Willa.

Traktorek ogrodowy Park posiada agregat tnący z przodu. To niezwykle ułatwia dokaszanie pod krzakami. Można precyzyjnie podjechać pod każdy krzak, krawężnik, drzewko. Dzięki przedniemu agregatowi wszystko masz pod kontrolą. Warto też wspomnieć, że traktorek ten łamie się w środku, co ułatwia dokładne objechanie drzewka, jest niezwykle skrętny. Agregat tnący przystosowany jest do  mielenia trawy. Zatem jeśli kosisz dość często, powiedzmy raz na tydzień, to nie musisz się martwić co zrobić ze skoszoną trawą. Noże rozdrabniają ją na bardzo drobne kawałki. Ścinki te opadają na ziemię nie zalegając w trawie i stają się świetnym nawozem dla trawnika. Jeśli jednak chcesz zbierać trawę, można dokupić przyczepkę zbierającą. Przy przednim agregacie bardzo łatwy jest dostęp serwisowy a także konserwacyjny do elementów tnących. Łatwo je czyścić i myć.

Traktorek ogrodowy Park jest bardzo uniwersalną maszyną. Można dołączyć do niej wiele akcesoriów. Może to być: przyczepka transportowa, przyczepka zbierająca, pług śnieżny z łańcuchami śnieżnymi, odśnieżacz wirnikowy, rozsiewacze do nawozów lub piasku. Maszyna ta może stać się zamiatarką, lub wykonywać wiele innych przydatnych na posesjach prac.

Maszyny te mogą mieć napęd na 2 lub 4 koła.

Zatem czy to zima czy wiosna, lato Park nie będzie stał bezczynnie w garażu. Rewelacyjna maszyna.