Traktorki ogrodowe STIGA

Traktorki ogrodowe STIGA – coś co możesz pokochać

Bo praca nimi to prawdziwa przyjemność. Oferta traktorków STIGA przygotowana dla każdego klienta. Od małych, zwinnych, do maszyn przeznaczonych dla najbardziej wymagających, ceniących swój czas, a także wygodę. Każdy może znaleźć coś dla siebie. Cechuje je „urok osobisty”, kolor jest niepowtarzalny. Maszyny te, to efekt najnowszych rozwiązań technologicznych, a także poszukiwań odpowiedzi na pytanie, jak sprawić, aby praca na mniejszych i dużych przestrzeniach ogrodowych nie absorbowała aż tyle czasu, a przynosiła doskonały efekt, cieszący oczy każdego dnia.

Traktorki ogrodowe STIGA to przekrój maszyn od małej kompaktowej, przez traktorki z koszem do mniejszych i dużych terenów (wyrzut do kosza, wyrzut do tyłu a także opcje mielące trawę ). Traktorki bez kosza przeznaczone do wyższych traw gdzie zaplanowano wyrzut boczny oraz praktyczną opcję mieląca.

Genialnymi maszynami są kosiarki ogrodowe Park. Przeznaczone są na średnie i duże tereny, włącznie z parkami. To kosiarki z przednimi agregatami tnącymi, zwykle mielące trawę. Zwinne, łamiące się w środku, więc objechać, skosić trawę naokoło drzewka nie stanowi dla niej problemu. Możliwość wielu przystawek i akcesoriów to znak, że traktorki te są maszynami wielozadaniowymi.

Zatem traktorki STIGA to piękno i funkcjonalność we wspaniałych ogrodach.