Traktorki ogrodowe STIGA

Kosiarki Stiga traktorki

Traktory do koszenia trawy sprawdzą się wszędzie tam, gdzie prowadzenie kosiarki własnoręcznie kosztowałoby zbyt dużo siły. Traktory do koszenia trawy marki Stiga odznaczają się komfortem, mocą i bezpieczeństwem. Cechą szczególną traktorów od szwedzkiego producenta Stiga jest wysoka jakość materiałów, z których wykonano traktory. Rama została zaprojektowana z myślą o wieloletnim użytkowaniu – nie ma sobie równych. Silnik i wytrzymałe agregaty koszące pozwalają na dostosowanie sprzętu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Przekonaj się jak przyjemnie jest usiąść za sterami traktora Stiga. Doskonała widoczność, profesjonalne wykonanie i parametry, które wyróżniają traktorki Stiga spośród konkurencji, przekładają się na wysoką jakość użytkowania.

Traktory STIGA – szwedzki profesjonalizm

Traktory STIGA są bardzo proste i wygodne w użytkowaniu. Z pracą przy ich użyciu poradzi sobie nawet ogrodnik-amator. Doskonale radzą sobie na trudnych i wymagających teranach. Szeroka gama modeli pozwala na wybór traktora dostrojonego do własnych potrzeb, dzięki czemu koszenie trawy będzie odbywało się w maksymalnym komforcie. Do zalet traktorów firmy Stiga można zaliczyć również prostotę w opróżnianiu kosza z akustyczną sygnalizacją i elektrycznym opróżnianie. Płaska podłoga sprawia, że w traktorze jest sporo miejsca na nogi operatora, a szerokie i duże koła chronią trawnik. Wlew paliwa znajduje się na zewnątrz traktora STIGA, dlatego unikamy w ten sposób ryzyka zalaniem gorącego silnika przez paliwo.

Traktorki Stiga w sklepie Agrokosiarki

Kosiarka traktorek do koszenia trawy Stiga to czysta przyjemność użytkowania. Wystarczy wsiąść, przekręcić kluczyk i jechać! Idealnie sprawdzi się do koszenia większych terenów, na których koszenie przesuwanie kosiarki za pomocą siły rąk mogłoby kosztować zbyt dużo siły. Płaska podłoga zapewniająca swobodę dla nóg operatora, regulowany kubełkowy fotel i łatwo dostępne elementy obsługi sprawią, iż koszenie będzie czystą przyjemnością. Do zalet traktorów zaliczyć można również przestrzenną profesjonalną ramę, która zapewnia najwyższą sztywność i najlepsze parametry jazdy. Dzięki niej poruszanie się jest zawsze bezpieczne i wygodne, nawet po wymagającej nawierzchni. W dodatku można zakupić ją w internetowym sklepie ogrodniczym Agrokosiarki.

Traktorki ogrodowe STIGA – maszyny, które możesz pokochać

Bo praca nimi to prawdziwa przyjemność. Oferta traktorków STIGA przygotowana dla każdego klienta. Od małych, zwinnych, do maszyn przeznaczonych dla najbardziej wymagających, ceniących swój czas, a także wygodę. Każdy może znaleźć coś dla siebie. Cechuje je „urok osobisty”, kolor jest niepowtarzalny. Maszyny te, to efekt najnowszych rozwiązań technologicznych, a także poszukiwań odpowiedzi na pytanie, jak sprawić, aby praca na mniejszych i dużych przestrzeniach ogrodowych nie absorbowała aż tyle czasu, a przynosiła doskonały efekt, cieszący oczy każdego dnia.

Traktorki ogrodowe STIGA to przekrój maszyn od małej kompaktowej, przez traktorki z koszem do mniejszych i dużych terenów (wyrzut do kosza, wyrzut do tyłu a także opcje mielące trawę ). Traktorki bez kosza przeznaczone do wyższych traw gdzie zaplanowano wyrzut boczny oraz praktyczną opcję mieląca.

Traktorek do koszenia trawy Stiga

Genialnymi maszynami są kosiarki ogrodowe Park. Przeznaczone są na średnie i duże tereny, włącznie z parkami. To kosiarki z przednimi agregatami tnącymi, zwykle mielące trawę. Zwinne, łamiące się w środku, więc objechać, skosić trawę naokoło drzewka nie stanowi dla niej problemu. Możliwość wielu przystawek i akcesoriów to znak, że traktorki te są maszynami wielozadaniowymi.

Traktorek ogrodowy Stiga

Zatem traktorki STIGA to piękno i funkcjonalność we wspaniałych ogrodach!