Traktorki ogrodowe

Traktorki ogrodowe to wygoda i przyjemność w pracy

Traktorki ogrodowe inaczej mówiąc kosiarki samojezdne to maszyny, które na pewno ułatwią Ci pracę w ogrodzie. W pierwszym rzędzie trzeba wspomnieć o wygodzie podczas koszenia większych terenów zielonych. Po prostu wsiadasz, odpalasz maszynę i kosisz. Zaoszczędzisz swój czas, nie zmęczysz nóg i kręgosłupa a także sprawi Ci ogromną przyjemność prowadząc takie maszyny. Poza tym możesz doczepić do niej przyczepkę i transportować ziemię, nawozy, krzewy, narzędzia. Funkcjonalność traktorka możesz zmienić na zimę. Dołączając pług śnieżny i łańcuchy śnieżne  stanie się nieodzowną maszyną do odśnieżania.

Chcielibyśmy polecić traktorki ogrodowe znanych i sprawdzonych marek  STIGA oraz SOLO by AL-KO, które cieszą się ogromną popularnością na polskim rynku. Są to wygodne i proste w obsłudze urządzenia, które jednocześnie charakteryzuje specjalistyczne wyposażenie (dobry silnik, sztywna rama, duża pojemność kosza, elektromagnetyczne sprzęgło noża, system mulczowania itp.).

Te komfortowe maszyny są wydajnymi i świetnie radzącymi sobie kosiarkami. Niektóre mają agregat tnący z przodu inne umieszczone centralnie. Są z koszem i bez.  Do wyboru są jedno i dwucylindrowe silniki. Silniki o zróżnicowanej mocy można dopasować do indywidualnych potrzeb. Wiele z nich ma specjalny system mielący /mulczowanie/, który można włączyć, przez co nie będziemy musieli korzystać z kosza. Rozdrobniona trawa stanie się nawozem dla trawnika.

Poza traktorkami ogrodowymi, w naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości kosiarki spalinowe, ekologiczne kosiarki elektryczne, kosiarki akumulatorowe. Świetne, potrafiące dotrzeć do najbardziej schowanych zakamarków to kosy spalinowe.

Jeżeli chcesz zdobyć więcej informacji na temat działania albo parametrów, jakie posiadają oferowane traktorki ogrodnicze, zapoznaj się z przedstawionymi modelami. Zainwestuj w to urządzenie, które będzie dla Ciebie odpowiednie pod względem parametrów technicznych, funkcji oraz ceny.  Posiadamy szeroki wybór, dobre ceny.

Traktorek przygotujemy do pracy, dowieziemy, udzielimy odpowiedniego instruktarzu.